Par Lacalut

Lacalut – Jūsu zobu viskompetentākā kopšana!


Stomatoloģiskas sērijas Lacalut vēsture sākās XX gs 20. gadu sākumā. Augstākā kvalitāte un efektivitāte ir nodrošinājusi Lacalut atzīšanu starp speciālistiem un popularitāti klientu vidū vairāk nekā 50. valstīs. 2007. gadā Lacalut svinēja savu 30 gadu jubileju, kas ir saistīts ar Lacalut klātbūtni Krievijā, kur viņa tiek atzīta par līderi starp ārstēšanas-profilakses mutes dobuma higiēnas līdzekļiem.


Ir problēma – ir risinājums!


Šodien LACALUT sērija ietver sevī veselu līdzekļu gammu - zobu pastas, mutes skalošanas līdzekļus, zobu sukas, zobu diegus (floss), kā arī protēžu kopšanas līdzekļus. Tādējādi ar preču zīmi LACALUT palīdzību ir iespējams jebkuras mutes dobumā problēmas visaptverošs risinājums pieaugušajiem un bērniem.

Visi produkti ir izgatavoti LACALUT vācu farmācijas holdingā «Dr Theiss Naturwaren GmbH», saskaņā ar starptautiskajiem GMP standartiem, kas tiek piemēroti pie ārstniecības preparātiem. Lacalut sērijas preparāti ir klīniski pārbaudīti un tos apstiprināja Vācijas zobārstu Asociācija un Leipcigas universitātēs Bērnu zobārstniecības centrs.Kāpēc unikāls?


• Vārds LACALUT nāk no galvenās aktīvās sastāvdaļas vadriem - LAKtāta  un ALUmīnija.
• Alumīnija laktāts – tas ir pienskābes sāls, kuram ir izteikta savelkoša un pretiekaisuma iedarbība.  Sakarā ar tās unikālu iedarbību, LACALUT ir galvenokārt ieteicams cilvēkiem, kuri cieš no periodonta iekaisuma un mutes dobuma slimībām, smaganu asiņošanas, un arī lai aizsargātu zobus  pret kariesu un zobu emalju paaugstinātu jutību, ieskaitot uz periodonta audu iekaisuma fona.


LACALUT- LABĀK NEKĀ ZOBĀRSTA INSTRUMENTS!