Zobu pastas pieaugušajiem

LACALUT AKTIV

LACALUT AKTIV

Ikdienas profilaktiskā zobu pasta. Nostiprina smaganas, mazina to asiņošanu. Aizsargā pret periodontītu., 75 ml

APRAKSTS UN SASTĀVS:

Zobu pasta LACALUT Aktiv veicina maigu zobu aplikuma noņemšanu, izmantojot pastas sastāvā esošās adhezīvas vielas, kas satur arī hlorheksidīna molekulas, ātri mazina iekaisuma procesus smaganu šūnās un asiņošanu, pateicoties alantoīna un bisabolola kombinācijai, nodrošina savelkošu efektu, veicina smaganu nostiprināšanu, pateicoties alumīnija laktātam, mazina zobu emaljas jutīgumu pret aukstu un karstu, pret saldu un skābu, veicina zobu emaljas struktūras nostiprināšanos un novērš kariesa veidošanos.

Indikācijas šīs pastas lietošanai var gūt: gingivīts, zobu aplikums vai zobakmens, smaganu asiņošana, parodontopātija, kariess (ārstēšana un profilakse).

Bieži vien smaganu brūču rašanās iemesls var būt kaut kāda slimība (piemēram, vitamīnu deficīta gadījumā), mehāniski bojājumi un daudz kas cits. Ar to noteikti vajadzētu cīnīties, turklāt aktīvi. Zobu pasta LACALUT Aktiv palīdz ātri apturēt smaganu asiņošanu. Tās sastāvā ir iekļautas antibakteriālas sastāvdaļas, bet jau minētās piedevas alantoīna un bisabolola veidā mazina iekaisumu un paātrina bojāto audu atjaunošanos.

Zobu pastas LACALUT Aktiv īpatnība ir tā, ka tās ārstnieciskās īpašības ir jūtamas jau pēc pirmās lietošanas reizes. Tas notiek, pateicoties iedarbībai, ko nodrošina sastāvā esošais īpašais alumīnija laktāta savienojums.

Zobu pasta ne tikai novērš asiņošanu, bet arī stiprina mīkstās smaganas, iznīcina kaitīgos mikrobus, tajā skaitā arī bīstamos herpes vīrusus un sēnīšu infekcijas. Zobu pasta īpaši efektīva ir saslimšanu ar gingivītu, stomatītu un parodontītu  gadījumā.          

 IETEIKUMI LACALUT Aktiv LIETOŠANAI:


Zobu pastu LACALUT Aktiv ieteicams lietot kursu veidā (30 – 60 dienas) – iekaisumu saasināšanās periodos vai to profilakse, kombinējot, piemēram, ar zobu pastām LACALUT White, LACALUT Alpin. Populārākais kurss: no rīta White – baltumam, bet vakarā Aktiv – ārstēšanai. 

Active Sensitive White Flour Alpin Kinder repair