Zobu pastas pieaugušajiem

LACALUT FLUOR

LACALUT FLUOR

Ikdienas profilaktiskā zobu pasta. Remineralizē un nostiprina zobu emalju. Aizsargā pret kariesu., 75 ml

APRAKSTS UN SASTĀVS:

Zobu pasta LACALUT Fluor veicina maigu zobu aplikuma noņemšanu, pateicoties sastāvā esošajām abrazīvajām vielām, kā arī, pateicoties sastāvā esošajam hlorheksidīnam, mazina iekaisuma procesus un mazina zobu jutīgumu pret aukstu un karstu, pret saldu un skābu.

Ja jums ir zobu aplikums vai zobakmens, kariess, tad pasta LACALUT Fluor palīdzēs ātri un efektīvi atrisināt šīs problēmas.  Zobu pastu iesaka arī zobārsti kā atjaunojošu terapiju pēc zobu balināšanas.

Zobu pasta LACALUT Fluor ir ideāli piemērota zobu kariesa profilaksei. Satur ļoti aktīvu aminofluorīda un nātrija fluorīda kombināciju, kas veido aizsargslāni uz zobu virsmas un paātrina bojātās emaljas nostiprināšanos un atjaunošanos. Ir pierādīts, ka ļoti svarīga loma zobu kariesa veidošanās procesā ir īpašam baktēriju veidam Streptococcus mutans. Pastas sastāvā iekļautais hlorheksidīns novērš kariesogēno baktēriju, tajā skaitā Streptococcus mutans, vairošanos. Zobu pastai piemīt lieliskas tīrīšanas īpašības, tā kvalitatīvi noņem zobu aplikumu un pulē zobus.     

IETEIKUMI LACALUT Fluor LIETOŠANAI:

Zobu pastu LACALUT Fluor ieteicams lietot 30 – 60 dienu kursu veidā, kombinējot ar zobu pastu LACALUT Alpin. Populārākais kurss: no rīta Fluor – emaljas aizsardzībai un nostiprināšanai, bet vakarā White – uzkrātā zobu aplikuma noņemšanai. 

Active Sensitive White Flour Alpin Kinder repair