Zobu pastas pieaugušajiem

LACALUT SENSITIVE

LACALUT SENSITIVE

Ikdienas profilaktiskā zobu pasta jutīgiem zobiem. Aizsargā pret zobu kakliņu kariesu., 75 ml

APRAKSTS UN SASTĀVS:

Zobu pasta LACALUT Sensitive, izmantojot abrazīvas vielas, veicina maigu zonu aplikuma noņemšanu, kā arī, pateicoties tās sastāvā esošajam hlorheksidīnam, mazina iekaisuma procesus, bet, pateicoties alumīnija laktātam, nodrošina savelkošu iedarbību. LACALUT Sensitive maigi mazina zobu emaljas jutību pret aukstu un karstu, pret saldu un skābu, kā arī sekmē zobu emaljas struktūras nostiprināšanu un, pateicoties tās sastāvā esošajam aminofluorīdam un nātrija fluorīdam, novērš kariesa veidošanos. Ja jums ir paaugstināts zobu jutīgums, zobu aplikums vai kariess, tad pasta LACALUT Sensitive palīdzēs atrisināt visas problēmas un nodrošinās pienācīgu jūsu zobu kopšanu. Zobu pastu iesaka arī zobārsti kā atjaunojošu terapiju pēc zobu balināšanas.

Zobu pasta aktīvi mazina zobu jutīgumu, pateicoties aminofluorīda un nātrija fluorīda kombinācijai, kas veido aizsargslāni uz zobu virsmas un paātrina bojātās emaljas atjaunošanos. Pastas sastāvā ir iekļauts hlorheksidīns, lai patogēno mikroorganismu vairošanos un kariesa (tajā skaitā arī zoba kakliņa kariesa) veidošanos, jo pārmērīga baktēriju vairošanās sarežģī procesa norisi uz paaugstināta zobu jutīguma fona. Alumīnija laktāts sastāvā iekļauts smaganu nostiprināšanai un to iekaisuma profilaksei. 

IETEIKUMI LACALUT Sensitive LIETOŠANAI:


Zobu pastu LACALUT Sensitive ieteicams lietot 30 – 60 dienas kursu veidā, kombinējot ar zobu pastām LACALUT Alpin vai LACALUT Fluor. Populārākais kurss: no rīta Fluor – emaljas jutīguma mazināšanai un nostiprināšanai, bet vakarā Alpin – uzkrātā zobu aplikuma noņemšanai un emaljas papildus noblīvēšanai.

Active Sensitive White Flour Alpin Kinder repair