Zobu pastas pieaugušajiem

LACALUT WHITE

LACALUT WHITE

Ikdienas profilaktiskā zobu pasta, lai atjaunotu un saglabātu dabisko baltumu zobiem., 75 ml

APRAKSTS UN SASTĀVS:

LACALUT White dāvās jums skaistu smaidu, nebojājot emalju, un nodrošinās saudzīgu jūsu zobu kopšanu. Zobu pasta ir speciāli izstrādāta, lai zobu balināšanas process būtu ērts un nesāpīgs. Regulāri lietojot, jūs ar prieku pamanīsiet zobu veselīgo mirdzumu un starojošo baltumu.

Zobu pastas sastāvā ir īpašas mikroskopiskas daļiņas – abrazīvi, kas no zobu virsmas notīra bakteriālo aplikumu un maigi pulē emalju, to netraumējot, bet padarot to gludu un spīdīgu. Zobu pastas LACALUT White sastāvā ir dārgs abrazīvs ar regulējamu sfērisku slīpējumu, kuru izmērs un forma nodrošina ļoti efektīvu un saudzīgu balināšanu. Turklāt LACALUT White satur fluorīdus, kas nostiprina zobu emalju un novērš to paaugstināto jutību, kā arī pirofosfātus - īpašus savienojumus, kas novērš zobakmens veidošanos. Pastas sastāvā esošais alumīnija laktāts ļauj efektīvi rūpēties par smaganu stāvokli un atrisināt dabiskā baltuma atgriešanu zobiem pat asiņošanas un mutes dobuma iekaisumu gadījumā.

IETEIKUMI LACALUT White LIETOŠANAI:

Pastu var izmantot katru dienu, pēc katras ēdienreizes, bet var lietot arī kombinējot ar citām LACALUT zobu pastām. Optimālais ieteicamais lietošanas kurss: 4 nedēļas LACALUT White, 4 nedēļas LACALUT Fluor, pēc tam – atkārtots balināšanas kurss. 

Active Sensitive White Flour Alpin Kinder repair