Zobu pastas pieaugušajiem

LACALUT ALPIN

LACALUT ALPIN

Ikdienas profilaktiskā zobu pasta ar Alpu kalnu minerālvielām., 75 ml

Jauna LACALUT līnijas zobu pasta ar uzlabotu formulu!

APRAKSTS UN SASTĀVS:

Zobu pasta LACALUT Alpin veicina ātru zobu aplikuma noņemšanu, pateicoties uzlabotajai formulai, kas satur abrazīvās vielas un minerālvielu kompleksu, mazina zobu jutīgumu pret aukstu un karstu, pret saldu un skābu, veicina zobu emaljas struktūras nostiprināšanos un nevērš kariesa veidošanos, ko satur nātrija fluorīdu, aminofluorīdu un minerālvielu kompleksu. Zobu pasta efektīvi aizkavē zobu aplikuma un zobakmens veidošanos.

LACALUT Alpin piemīt lieliskas pulēšanas īpašības, tā nolīdzina mikroplaisas, padara zobus gludus, mazina zobu aplikuma veidošanās ātrumu. Minerālvielu komplekss, kas rada lielāku osmotisko spiedienu uz zobiem, uzlabo zobu pastas pretaplikuma efektu. Pateicoties savām īpašībām, zobu pasta LACALUT Alpin palēnina patogēno mikroorganismu vairošanos, kas izraisa kariesa un mutes dobuma iekaisuma slimību veidošanos.

Klīniski pierādīts, ka zobu pastai LACALUT Alpin piemīt izteikta pretiekaisuma iedarbība, ko nosaka augstā mikrobu aplikuma noņemšanas no zobiem pakāpe. Zobu pastas LACALUT Alpin  sastāvā esošais minerālvielu komplekss rada lielāku osmotisko spiedienu uz smaganām, tonizē tās, stimulē siekalu izdalīšanos un uztur mutes dobuma pašattīrīšanos.

Zobu pastas LACALUT Alpin sastāvā esošais aminofluorīds lieliski sadalās mutes dobumā, stimulē aizsargslāņa СаF2 veidošanos un zobu emaljas reminalizācijas procesus agrās tās bojājumu stadijās. Regulāra zobu pastas LACALUT Alpin lietošana nodrošina drošu aizsardzību pret kariesu. 

IETEIKUMI LACALUT Alpin LIETOŠANAI:


Zobu pastu LACALUT Alpin ieteicams lietot, kombinējot ar zobu pastu LACALUT Aktiv. Populārākais kurss: no rīta Aktiv – smaganu aizsardzībai un nostiprināšanai uz visu dienu, vakarā Alpin - uzkrātā zobu aplikuma noņemšanai un zobu nostiprināšanai.  

Active Sensitive White Flour Alpin Kinder repair