Zobu pastas pieaugušajiem

LACALUT White & Repair

LACALUT White & Repair

Ikdienas profilaktiskā zobu pasta saudzīgai balināšanai un zobu emaljas atjaunošanai. 75ml.

APRAKSTS UN SASTĀVS:

Tai ir antiseptiska, balinoša, pretkariesa, pretiekaisuma, dezodorējoša, atjaunojoša, remineralizējoša un jutīgumu mazinoša iedarbība.

Tēja, kafija, smēķēšana un mehāniskie bojājumi negatīvi ietekmē zobu emaljas stāvokli. Dažu pārtikas produktu lietošanai arī ir negatīva ietekme uz stāvokli mutes dobumā, jo īpaši uz zobu izskatu. Emalja kļūst tumšāka, un pat pilnīgi veseli zobi izskatās nepievilcīgi. Lai novērstu emaljas kļūšanu tumšākai un veikt zobu balināšanu, lai atjaunotu pievilcīgu izskatu mutes dobumā, ir nepieciešams izmantot profilaktisko pastu LACALUT White & Rrepair.

Sistemātiski lietojot zobu pastu LACALUT White & Rrepair nostiprinās emalja, jo tās sastāvā ir amorfās hidroksilapatīta daļiņas. Tīrīšanas laikā, šie komponenti iekļaujas emaljas virsējā slānī, tādējādi atjaunojot katra zoba audus. Emaljas nostiprināšanai lietojot LACALUT White & Rrepair ir pietiekami ilgstošs efekts.

Pastas sastāvā esošais nātrija fluorīds reaģē ar siekalu daļiņām, kas noved pie nātrija fluorīda lodīšu veidošanās, kuras pašas iekļaujas emaljas kristālos. Pateicoties nātrija fluorīdam, rodas redzams remineralizācijas efekts, izveidojas pretkariesa aizsardzība katram zobam.

Pastas pretiekaisuma efekts ir saistīts ar eikaliptu eļļas klātbūtni tās struktūrā.

Dezodorējošu efektu nodrošina piparmētru eļļa. 

Lacalut White & Repair ir brīnišķīga iespēja zobu balināšanai mājas  apstākļos (tai skaitā pie paaugstinātas jutības).

Klīniski pierādīts: aplikumu samazināšanas indekss (PI) ir 65,5%, kas liecina par augstu iekrāsotā aplikuma noņemšanas pakāpi.

LACALUT White & Repair lietošanas rekomendācija: 

Lai zobu balināšana būtu efektīva, profilaktisko pastu Lacalut White & Repair ir jālieto sistemātiki. Zobus ar to jātīra katru dienu, 2-3 reizes. Katru reizi ne mazāk par 3 minūtēm.


Active Sensitive White Flour Alpin Kinder repair